Hyundai Santa Fe
1.6 T-GDI PHEV Premium Plus Sky | full option
Direct kopen, basisprijs: € 32.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.980,-
LEASEPRIJS: € 450,53 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.467,07 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai Santa Fe |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 T-GDI PHEV Premium Plus Sky | full option |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 november 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 94.631 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 450,53 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.980 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achterbank verwarmd
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 19"
- luxe lederen bekleding
- navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- Abyss Black Pearl
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- audio installatie premium
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale airbag voor
- chroom delen exterieur
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- dodehoekdetectie met correctie
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- file assistent
- grootlichtassistent
- head-up display
- hemelbekleding suede
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry/start
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- niveauregeling
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- spraakbediening
- stoel ventilatie voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- warmtewerend glas
- zij airbag(s) voor